לוגו-פליט-מאסטר

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

אודות

הפתרונות שלנו

החזון של פליט מאסטר Fleet Master בע”מ הינו להפוך לחברה המובילה בארץ למתן שירות בתחום איתור רכב/אופנוע גנוב, ניהול ציי רכב ודיאגנוסטיקה, מיגון ציוד מכאני הנדסי ופתרונות ללוגיסטיקה. המטרה שלנו היא לספק ללקוחותינו מוצרים ופתרונות מהפכניים. לא פחות!

חכם יותר. פשוט יותר. בטוח יותר.

פליט מאסטר Fleet Master בע”מ מקבוצת ספטרוטק בע”מ היא פלטפורמה למתן שירותים לפתרונות טכנולוגיים מתוצרת ישראל. החברה מספקת ומשווקת מוצרי IoT, מערכות איתור חכמות ופתרונות ניטור ומעקב. ממשרדי החברה בהוד השרון, מנהלים עובדי החברה קשרים עסקיים ענפים עם מפיצים מכל העולם.פליט מאסטר  Fleet Master בע”מ היא חברת אחות של חברת ספטרוטק בע”מ מיצרני החומרה הגדולים בישראל בתחום הרכב. מוצרי החברה כוללים מערכות איתור לרכב, אזעקות סלולריות, מנעולים ייחודיים עם יכולות תקשורת מבוססות GNSS וסלולר דור 4 ובקרוב גם דור 5. מוצר הדגל של החברה בתחום התוכנה הוא “מבט-אונליין” – מערכת לניטור ודיאגנוסטיקה בזמן אמת.

ספטרוטק הוקמה ב-1989 על ידי פאר סלבי. ומנוהלת על ידו עד היום. מערכות ה-ניתור (AVL) והמיגון של החברה כוללות קשת רחבה של טכנולוגיות סלולריות מתקדמות – לרבות GNSS, LTE, NB IoT. מערכות אלו נמכרות לצרכנים פרטיים ומסחריים במדינות רבות ברחבי העולם.

יצירתיות בהילוך גבוה

כחברה ישראלית חדשנית, התרבות של פליט מאסטר Fleet Master וספטרוטק מבוססת על אותם ערכים שמסייעים לתעשיית ההיי-טק המקומית לפרוח. היצירתיות שלנו מאפשרת לנו ליצור פתרונות יחודיים בתפירה אישית עבור הלקוחות. הגישה הדינאמית שלנו מסייעת לנו לזהות ולנבא מגמות שוק שונות – ולהציע פתרונות בהתאם.

מיומנות טכנולוגית

פליט מאסטר Fleet Master בע”מ מחויבת לספק מוצרים אמינים, משתלמים – כלכלית וידידותיים לסביבה. המוצרים שלנו מיוצרים מרכיבים איכותיים, תוך שימוש במתודולוגיות שעומדות בתקני מיגון רכב, טלמטיקה ו-OEM/ODM מחמירים.

משימה בקנה מידה גלובלי

המשימה שלנו היא לשלב חומרות, תוכנות ושירותים חדשניים על מנת ספק ללקוחותינו בישראל וברחבי העולם את חוויית המשתמש הטובה ביותר.

ספטרוטק מוכרת כספק משהב”ט מס’ ספק 11019970. 

אחריות חברתית

Fleet Master בע”מ מחויבת לערכים של אחריות חברתית.
אנו משתפים פעולה עם גורם שלישי המסייע לנו באיסוף ומחזור פסולת אלקטרונית. בנוסף, אנו מעסיקים אנשים בעלי מוגבלויות, בשיתוף פעולה עם עמותת אנוש.

צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן