איתור לאופנוע

בשנים האחרונות ככל שכמות הרכבים בכביש עולה וכך גם כמות הפקקים, רבים הם העסקים והאנשים הפרטיים שמבינים את יתרונות השימוש באופנוע. מדובר בכלי רכב קטן ומהיר שמסייע לנו בשינוע ציוד מועט ממקום אחד לאחר במהירות וגם בהגעה לעבודה ללא עיכובים. יחד עם זאת, זה כלי רכב שקל יותר לגנוב ולכן לצד רכישת אופנוע עבור הצי שלכם בעבודה, או עבור שימושכם הפרטי, צריכה להיות במקביל לרכישת מערכת איתור לאופנוע.

מהן מערכות איתור לאופנוע

מערכות איתור לאופנוע מותקנות על גביי האופנוע וניתן לעשות זאת לאחר רכישתו וגם אם מדובר באופנוע ישן יותר. המערכת הזו יכולה להיות מחוברת לטלפון הנייד וכך יש לנו מידע לא רק לגביי מיקומו הנוכחי של הכלי, במידה ונגנב חלילה, אלא גם על מידת המהירות שלו והמרחק שהוא נסע. משמע, מערכת לאיתור אופנוע עוזרת לא רק במקרי גניבה, אלא היא משמשת גם ככלי בקרה עבור מנהל הצי ועבור האדם שנוהג על הכלי.

מערכת איתור לאופנוע מחיר

בפועל עבור מערכת איתור לאופנוע מחיר נקבע בהתאם לסוג האופנוע והקיבולת שלו. משמע, אם מדובר בכלי קטן יותר הסכום יכול לנוע במאות שקלים ועד אלפי שקלים מעטים אם מדובר בכלי גדול יותר. אבל, בכל מקרה ובמקרה, איתור לאופנוע הוא דבר הכרחי ביותר שעוזר לנו לשמור על כלי הרכב ולדאוג שההשקעה הכספית הגבוה בו לא יורדת לטמיון. לכן השקעה חד פעמית במערכת איתור לאופנוע היא השקעה לטווח ארוך ומחזירה את עצמה.

מי יכול לבצע איתור לאופנוע

אם הבנתם שמערכת לאיתור האופנוע חסרה בכלי הרכב שלכם, הגיע הזמן להתקין אחת עם חברת פליט מאסטר. חברתנו מתמחה בכל הקשור לניהול ציי רכבים ואופנועים וגם בתחום מתן הפתרונות לכל בעיה. לכן, לנו מערכת מתקדמת שמבצעת איתור לאופנוע, שמתחברת לנייד שלכם ויכולה לעזור לכם לבצע בקרה ומציאה של כלי הרכב שלכם.

השורה התחתונה

לצערנו כיום גניבות וגם שימוש לא חוקי ברכבי העבודה אלו הם דברים נפוצים למדיי. לכן כל מנהל צי וכל אדם פרטי זקוק למערכת שיכולה לאתר את האופנוע שלו בזמן וגם לדווח לו על מידת השימוש בו, כמעין בקרה. מערכת איתור חכמה שכזו ושירותים נוספים תוכלו לרכוש במחיר משתלם בפליט מאסטר. 

פרטי התקשרות

עקבו אחרינו

מפת אתר

כל הזכויות שמורות לספטרוטק 2019 ©
BrandWiz מיתוג | עיצוב ובניית אתרים | מיתוג עסקי
צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן