איתור רכב שטח

למרות שלצערנו בעידן המודרני שלנו גניבות הן עדיין חלק דיי נוכח בחיינו, כיום כבר פותחו שיטות מתקדמות ביותר שמסייעות למנהלי צי ולבעלים פרטיים למצוא את הרכב שלהם במהירות והדבר נכון גם לגביי רכבי שטח גדולים, שעלולים להיעלם במהלך מסע במדבר למשל. המערכות המתקדמות הללו ניתנות לבדיקה אפילו דרך הנייד והן בעצם כלי חובה בכל רכב ובכל עת.

איך איתור רכב שטח מתבצע

איתור רכב שטח יכול להתבצע במידה וכמובן מותקנת על הרכב מערכת איתור מתקדמת. המערכות שיש כיום הן מגוונות, אך המוצלחות ביותר הן אלה שניתן לחבר לנייד וכך נוכל לבצע מעקב אחר כמות הק"מ של הרכב, לצד איתור מדויק על פני מפה, בזמן אמת. הדבר יכול לשרת אותנו לא רק במקרים של גניבות, אלא גם ובעיקר אם אנו יוצאים למסע עם רכב השטח ורוצים לעקוב אחרי נהג אחר מרחוק, דבר שאכן קורה במסעות שכאלו.

חשוב לציין כי למרות החשש, מדובר במערכות מתקדמות בעלות GPS ובעיקר בעלות אבטחה. משמע, למרות שחשוף בפנינו המידע על מיקום הרכב שלנו, אין זה אומר שכל אחד יכול גם כן לצפות במיקום שלנו על גבי המפה וכך לגשת לרכב. לכן, אם נרצה לבצע איתור רכב שטח אין ספק שמערכת איתור מיוחדת היא הפתרון הטוב והמדויק ביותר.

מי יכול לעזור עם איתור רכב שטח

לא מעט חברות יכולות להציע לכם מערכות מתקדמות בשביל איתור רכב שטח, אופנוע, רכב פרטי ועוד, אבל לא כל חברה יכולה להציע את המערכות הבלעדיות של חברת פליט מאסטר. חברתנו מתמחה באבטחה, מיגון וניהול ציי רכבים ורכבים פרטיים ולנו הידע והניסיון בשטח לסייע לכם בהתקנת המערכות הנכונות ביותר עבורכם. יחד נוכל להבטיח לכם את השקט הנפשי שאתם זקוקים לו, טרם יצאתם למסע עם הרכב בשטח וגם במהלכו.

לסיכום

למרות שגניבות הן עדיין נפוצות, מערכות איתור מתקדמות, עבור איתור רכב שטח וכלי תחבורה אחרים, כבר משלימות את הפערים במהירות. אבל, מערכות אלו לא רק עוזרות לאתר אלא גם לבצע בקרה על הרכב עצמו. מערכת איתור מתקדמת שכזו, שניתן אף לגשת אליה מהנייד, תוכלו לקבל ולהתקין אצלנו בחברת פליט מאסטר ולצד שירותים נוספים כמו מיגון וניהול ציי רכבים. 

סיטרואן c5

פרטי התקשרות

עקבו אחרינו

מפת אתר

כל הזכויות שמורות לספטרוטק 2019 ©
BrandWiz מיתוג | עיצוב ובניית אתרים | מיתוג עסקי
צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן