טכנולוגיית ניהול צי רכב מניבה ומשפרת את התוצאות

אימוץ טכנולוגיה והיתרונות שלה מראים צמיחה מתמשכת בחיבור ציי רכב למערכות אלקטרוניות המשלבות בינה מלכותית GNSS ותקשורת סלולרית דור 4.

וירוס COVID-19 אילץ  מנהלי צי רכב רבים, לנווט באי ודאות ולהסתגל במהירות לדרכי פעולה חדשות. למרות אי הוודאות, שנת 2020 חיזקה בארגונים רבים, את המשך מגמת אימוץ, והשקעה בטכנולוגיה מתקדמת מבוססת GPS לצורך ייעול ניהול צי רכב.

מעבר ליתרונות הסטנדרטיים של הטכנולוגיה (יעילות תפעולית, בקרה מלאה על מצבת הרכבים וכוח האדם, שליטה על מיקום וקצב שינוע הסחורות ועוד)
השימוש בה עזר לעסקים וארגונים רבים להתמודד עם האתגרים הייחודיים של שנת 2020 כגון: ריחוק חברתי, עבודה מהבית, תאום וניהול משלוחים בעבודה מרחוק, בקרה על מיקום הרכבים, ומתן שירות יעיל מהיר ומדויק ללקוחות. וכל זאת, למרות הטלטלה של הפנדמיה.

בתקופה של אי וודאות כלכלית ורגולטורית, שמירה על מסגרת התקציב הינה חיונית לבעלי ומנהלי צי רכב. כ-44% של מנהלי ציי רכב  ציינו כי האתגר האמיתי הוא לרסן את העלויות ההולכות וגדלות ללא שליטה. אתגר, שמנהלי צי רכב רבים רואים בו שיפור משמעותי הנובע עקב שימוש ואימוץ מערכות ניהול צי מבוססות טכנולוגיית GPS ותקשורת סלולרית.

סקר שנערך בארה"ב ובדק את שילוב הטכנולוגיה לניהול ציי רכב במגזרים שונים כמו: ניהול צי רכבים עסקי, רכבי ליסינג, השכרה לטווח קצר וארוך וניהול צי רכב מוניציפלי וממשלתי, תוצאות הסקר דיווחו על עלייה של  64% בשנת 2019 וכי 70% בשנת 2020  בשימוש בטכנולוגיה זו .

להלן מסקנות נוספות מהסקר:

לכן, אין זה מפתיע שמנהלי צי רכב רבים (בארץ ובעולם), מאמצים את הטכנולוגיה לארגון ואף ממליצים על כך לעמיתיהם. 

אם מעניין אותך לשמוע פרטים נוספים על מערכת ניהול צי מתקדמת וחכמה, יש למלא פרטים בטופס המצורף ואנו נחזור אליך בהקדם.

למידע נוסף ויצירת קשר השאר פרטים

פרטי התקשרות

עקבו אחרינו

מפת אתר

כל הזכויות שמורות לספטרוטק 2019 ©
BrandWiz מיתוג | עיצוב ובניית אתרים | מיתוג עסקי
צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן