מערכות הגנה לרכב

כל מה שצריך לדעת על מערכות הגנה לרכב

גם אם מדובר על הרכב הפרטי שלכם, או על צי הרכבים שאתם מנהלים עבור העסק בו אתם עובדים, התעסקות עם רכבים ובעיקר הדאגה להם יכולים להיות כאב ראש לא קטן. תחזוקת רכב זה דבר מאד לא פשוט במיוחד בגלל השווי שלו והעובדה שגנבות רכבים הוא דבר מאד נפוץ. במיוחד בגלל הצורך הדחוף בהגנה ושמירה על הרכב במידת האפשר, הומצאו מערכות מיוחדות שמסייעות למתפעלים של צי רכבים לאתר ולהגן על הרכב.

מי צריך שירותי מיגון ואבטחה לרכב

בעיקרון, כל אדם בעל כלי תחבורה יכול לעשות שימוש לטובה במערכת מיגון ואיתור רכב. יחד עם זאת מערכת מיגון ובטיחות לרכב היא יעילה ביותר עבור צי רכבים. היות ומדובר בהרבה מאד עובדים שמקבלים רכב לידיהם, לרוב דרך חברת ליסינג, קשה מאד לעקוב אחרי כמות כזו, במיוחד אם חלילה משהו מתרחש. 

מנהל הצי יכול גם לחסוך לא מעט כסף באמצעות המערכת וגם לוודא אובדן וגניבה של רכב על ידי הנהג או מישהו אחר, עם מערכת מיגון ואיתור רכב.

איך מתבצעים מיגון ואבטחה לרכב

בכל רכב מותקנת מערכת איתור שיכולה להתריע בכל שלב היכן נמצא רכב מסוים, גם אם כרגע אין חשד לגניבה. באמצעות מערכת מיגון ובטיחות לרכב ניתן לעשות יותר פעולות מרחוק בלחיצת כפתור. משמע, אם ישנו חשד לגניבה, נוכל בשנייה לשנות את קודי האזעקה ברכב, כמו גם לנטרל את המנוע ולכבות אותו, ועוד הרבה פעולות אחרות שיכולות לסכל את ניסיונות הגנב.

מי מספק מערכות הגנה לרכב

מערכות הגנה לרכב, אשר מאפשרות איתור ומיגון באופן משולב או נפרד, ניתן למצוא אצל חברת פליט מאסטר. חברה זו עובדת מזה שנים רבות באספקת שירותי מערכות הגנה לרכב למגוון חברות עסקיות, כמו גם לקוחות פרטיים, והכל במטרה למנוע מצבים לא פשוטים כמו גניבת רכב, שיכולים להביא למצב כלכלי מאד בעייתי.

לסיכום

במידה ואתם נואשים למצוא דרך לנהל היטב את צי הרכבים שלכם, כדי למנוע גניבות, עבירות תנועה של הנהגים שלכם, וכמובן על מנת לאתר מיקום הרכב, מומלץ להתאים לצי שלכם מערכת הגנה לרכב. המערכות שמספקת פליט מאסטר יכולה להתאים לצי שלם או אפילו לרכב יחיד. 

פרטי התקשרות

עקבו אחרינו

מפת אתר

כל הזכויות שמורות לספטרוטק 2019 ©
BrandWiz מיתוג | עיצוב ובניית אתרים | מיתוג עסקי
צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן