לוגו-פליט-מאסטר

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

דיאגנוסטיקה לרכב

דיאגנוסטיקה לרכב הינה מרכיב חשוב בחוויית הנהיגה של ימינו. כלי הדיאגנוסטיקה של ספטרוטק מסייעים למנהלי ציי רכב להתייעל ומעודדים נהיגה זהירה יותר.

בעלי רכבים פרטיים ומנהלי ציי רכב מחפשים להעשיר את חוויית הנהיגה בעזרת שלל נתונים דיאגנוסטיים. הפקת המידע ואבחון הרכב מתבצע באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, המייצרת נהיגה בטוחה יותר ותחזוקת רכב משופרת במגזר הפרטי והמסחרי כאחד. התוצאה? מכוניות שמורות יותר, קבלת החלטות טובה יותר וחיסכון פיננסי משמעותי.

סוללים את הדרך למידע טוב יותר

דיאגנוסטיקה בענף הרכב קיימת כבר עשרות שנים, אך העידן הדיגיטלי יצר פרמטרים רבים נוספים בעלי ערך. כחברה מובילה לייצור ושיווק פתרונות לדיאגנוסטיקה לרכבים, מספקת ספטרוטק לנהגים פרטיים ולמנהלי ציי רכב תובנות עם ערך מוסף אמיתי במצבים שונים ומגוונים.

האבחון עולה רמה  

ספטרוטק מתכננת ומייצרת מגוון כלי דיאגנוסטיקה, המתבססים על מערכת ה- iWatcher החדשנית. המערכת עובדת לפי פרוטוקול OBD II ותקנים מחמירים , ומנטרת את הרכב ואת התנהגות הנהג באמצעות טכנולוגיה מבוססת GPS.

מערכות הדיאגנוסטיקה של ספטרוטק קלות מאד להתקנה, ועושות שימוש ברשת GSM סלולרית לשליטה ופיקוח על הרכב. ההתראות והעדכונים נשלחים באמצעות טכנולוגיית 4G. חלק מהמערכות, כגון מערכת ה- iWatcher CAN GUARD, משלבות כלים מתקדמים למניעת גניבה.

כלים פרקטיים נוספים

מערכות הדיאגנוסטיקה של ספטרוטק כוללות מגוון רחב של תכונות נוספות: צריכת חשמל נמוכה, סוללת גיבוי פנימית, יכולות עדכון של FOTA, ונטרול מנגנון ההנעה במקרה של ניסיון גניבה. כלים אופציונליים נוספים כוללים לחצן מצוקה לנהג למקרי חירום, וזיהוי נהג באמצעות מפתח דאלאס. 

דיאגנוסטיקה לרכב- יתרונות מרכזיים

מעקב אונליין בזמן אמת

מאפשר נהיגה זהירה

קבלת נתונים והתראות ממחשב הרכב בזמן אמת

הפחתת עלויות דלק ובלאי

יכולות מניעת גניבה ואיתור רכב משופרות

שימוש אופטימלי ברכב

שקיפות בניהול צי רכב

פתרונות דיאגנוסטיקה לרכב

מערכת לניהול צי רכב ודיאגנוסטיקה

בכדי להפוך למנהלים טובים יותר, מנהלי ציי רכב חייבים להישען על ידע ויכולות שליטה משופרות. מערכת הiWatcher OBD, מספקת ניטור רכבים ברמה גבוהה, גישה לפרמטרים של התנהגות נהג ודיאגנוסטיקה ברמה של OBD II

צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן