לוגו-פליט-מאסטר

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

מיגון רכבים

לפני כל דבר אחר, חשוב לנהגים ולמנהלי ציי רכב לוודא שהרכבים שלהם מוגנים. הכירו את מערכות המיגון של ספטרוטק, שנועדו להגן על רכבים מפני גניבה – והרבה יותר מכך.

בעולם של היום, ניהול צי רכב מתבסס על ניטור ותחזוקה ברמה גבוהה. אך בנוסף, למנהלי ציי רכב (וגם לנהגים פרטיים) יש משימה נוספת: להגן על רכביהם מפני מצבים בלתי צפויים. מערכות מיגון הרכבים של ספטרוטק מיוצרות במיוחד כדי לסכל גניבות ולמנוע מנהגים לא מורשים להתיישב מאחורי ההגהים.

מניעה לפני הכול

כחברה מובילה לייצור ושיווק פתרונות לניהול ציי רכב, המומחיות של ספטרוטק מכסה את תחום המיגון מ א’ ועד ת’. המערכות של ספטרוטק מתבססות על טכנולוגיות החומרה והתוכנה המתקדמות ביותר בשוק, במטרה לוודא שרכביהם של נהגים פרטיים ומנהלי ציי רכב לא יגיעו אל הידיים הלא נכונות.

מצוינות תפעולית

כלי מיגון הרכבים של ספטרוטק מגוונים מאד – מיחידות “עלוקה” פשוטות ועד למערכות משוכללות שכוללות דיאגנוסטיקה ויכולות איתור בזמן אמת. המערכות שלנו מתופעלות מרחוק ומאפשרות למשתמשים להגיב למצבי חירום בזמן אמת על ידי שינוי סיסמאות האבטחה, נטרול מערכות ההתנעה ועוד. נהגים פרטיים ומנהלי ציי רכב יכולים לבחור את המערכת המתאימה לצרכיהם, שתישען תמיד על סימני ההיכר של ספטרוטק: התקנה פשוטה, תפעול ידידותי ויעילות אופטימלית.

מיגון רכבים - יתרונות מרכזיים

הגנה מתקדמת מפני גניבה

איתור והגנה בזמן אמת

עידוד נהיגה בטוחה

שימוש אופטימלי ברכב

צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן