לוגו-פליט-מאסטר

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

פתרונות לאופנועים

נהגי אופנועים ומנהלי ציי אופנועים נמצאים בחיפוש מתמיד אחר טכנולוגיות חדשניות שיסייעו להם לשמור על הכלים שברשותם. ספטרוטק מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות לאופנועים, המבשרים על עידן חדש בתחומי האיתור והמיגון לכלי רכב דו-גלגליים.

מנהלי ציי אופנועים חיים ונושמים יעילות. הם שואפים ליצור מעטפת ניהולית שתדמה את הזריזות והגמישות של אופנועים שדוהרים על הכביש. לכן הם מחפשים כלי ניהול איכותיים, שיעזרו להם לשפר את תחזוקת האופנועים, להבטיח נהיגה אחראית, להפחית את עלויות התפעול ולקחת את ציי האופנועים רמה אחת קדימה.

הדרך המהירה והחדשנית לבקרת אופנועים

הטכנולוגיה הדיגיטלית של ימינו עוררה מהפכה בתעשיית הרכב, ובאופן טבעי השפיעה גם על תעשיית האופנועים. כחברה מובילה לייצור ושיווק של פתרונות לניהול ציי רכב, ספטרוטק מייצרת פתרונות חדשניים לאופנועים, שמאפשרים למגן ולאתר כלים דו-גלגליים במקסימום פשטות, הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר העסקי.

המילה האחרונה בניהול ואיתור אופנועים

בספטרוטק, אנו מציידים רוכבים פרטיים ומנהלי ציי אופנועים במגוון רחב של כלי ניהול ואיתור חדשניים, המתבססים על מערכת
ה- iWatcher המתקדמת. מערכת ה-iWatcher עושה שימוש בתקשורת GPS ומצוידת בכלים שיכולים לאתר את האופנוע שלכם בכל רגע נתון, באמצעות מפה מקוונת, הן בזמן חניה והן בעת נסיעה.

המערכות של ספטרוטק יכולות לתעד מרחקי נסיעה, להתריע על מהירות מופרזת, להעניק גישה לאודומטר ועוד. מידע חיוני נשלח ישירות לטלפון הנייד של המשתמש באמצעות טכנולוגיית 4G. המידע מוצג בזמן אמת על גבי פלטפורמה אינטרנטית בשם “מבט-אונליין”. ההתראות נשלחות לעד לשלושה טלפונים ניידים שונים.

מצוידים למניעת גניבה

אופנועים חשופים לגניבה. זו עובדה. בספטרוטק, פיתחנו פתרונות חדשניים שמספקים לכלי רכב דו-גלגליים הגנה מרבית.
אלו כוללים את iWatcher MOTO, מערכת המשלבת התראה ובקרה לסיכול גניבה, ו-iWatcher LOCK, מנעול ייחודי המודיע לבעלי אופנועים בזמן אמת על ניסיונות גניבה תוך ציון קואורדינטות מדויקות.

כלים פרקטיים נוספים

הפתרונות של ספטרוטק לאופנועים כוללים מגוון רחב של תכונות נוספות: צריכת חשמל נמוכה, סוללת גיבוי פנימית ויכולות עדכון של FOTA.

פתרונות לאופנועים - יתרונות מרכזיים

מעקב אונליין בזמן אמת

אפליקציית “מבט-אונליין” לניהול ובקרת ציי אופנועים

עמידה בסטנדרטים קפדניים

צריכת חשמל נמוכה

מיגון מתקדם כנגד גניבה

הגנה מיטבית על האופנוע

שקיפות בניהול צי אופנועים

מגוון פתרונות לאופנועים

מערכת איתור ומיגון אופנועים

iWatchwer MOTO הינה מערכת התראה וניטור, מבוססת מערך לוויינים ו-GPS כדי לאתר את מיקום האופנוע בזמן אמת.

האופנוע שלך חשוב לך?

שמרו עליו עם המנעול החכם מבית SPETROTEC!
קבלו התראה מיידית לנייד בניסיון פריצה או תזוזה ותוכלו לראות את המיקום המדויק ע”ג המפה

מערכת לניהול צי רכב

המערכת המתקדמת ביותר לניהול ואיתור ציי רכב ולחסכון בעלויות. מיועד לשליטה ובקרה בזמן אמת עבור כל כלי רכב, משאיות ואופנועים

צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן