הפתרונות שלנו

שרשרת הלוגיסטיקה בארגונים גדולים כוללת שינוע סחורה ואחסונה באזורים מאובטחים. פתרונות הלוגיסטיקה של ספטרוטק מספקים מעטפת אבטחה מיטבית לסחורות ומטענים, הן בשלב המעבר והשינוע, והן במהלך תקופת האחסון.  

על מנת לשפר רווחיות, ארגונים גדולים משקיעים לא מעט בתהליכים לוגיסטיים מתקדמים. ארגונים אלו משנעים ומאחסנים סחורות על בסיס קבוע – והם לא יכולים להרשות לעצמם לחוות עיכובים ותקלות. כדי להבטיח רציפות מקסימלית, הם זקוקים לפתרונות הגנה וניטור איכותיים.

הגנה מרבית בזמן שינוע ואחסון

כחברה מובילה לייצור ושיווק מערכות מיגון וניטור, מסייעת ספטרוטק לארגונים ולחברות לוגיסטיקה לשפר את מערכי השינוע והאחסון. ספטרוטק מייצרת פתרונות מיגון חדשניים המעניקים הגנה מיטבית לאורך כל שעות היממה. לקוחותינו מצפים לשקט נפשי מקסימלי לאורך שרשרת השינוע והאחסון; המוצרים שלנו מספקים להם את מבוקשם – ועוד.

תוסף נעילה מתקדם

מנגנון הנעילה הממוחשב והמתקדם של iWatcher LOCK מבית ספטרוטק הופך את תהליך הלוגיסטיקה להרבה יותר בטוח. המנעול משלב טכנולוגיית תקשורת מבוססת GPS ו – GSM , והוא מעניק רובד אבטחה חיוני שמנעולים סטנדרטיים אינם יכולים לספק. כל ניסיון פריצה או גניבה מנוטר בזמן אמת, תוך איתור מיקום מדויק, בעוד שההתראות נשלחות ללקוח ישירות לטלפון הנייד או למרכז הבקרה. כל אלו ועוד הופכים את ה-iWatcher LOCK למנעול האידיאלי לניטור פתיחת ונעילת מכולות, מחסנים ושערים.

ניטור מטען בכל זמן

ה- iWatcher LOCATE של ספטרוטק תוכנן לביצוע מעקב אחר מיקומן ומצבן של יחידות אחסון בלתי ממונעות. כל שינוי או ניסיון לשינוי במיקומן של מכולות או יחידות אחסון מאותר מיידית, בעוד שהתראות נשלחות לבעליהן בזמן אמת באמצעות אפליקציה ייעודית או מרכז בקרה. התקשורת הסלולרית מתבצעת באמצעות טכנולוגיית 4G. בנוסף, ה-iWatcher LOCATE מסוגל לבצע בקרת טמפרטורה בתוך המכולה לאורך כל תקופת האחסון.

לוגיסטיקה – יתרונות מרכזיים

 

  • נעילה באיכות גבוהה
  • איתור והגנה בזמן אמת
  • התראות בזמן אמת למכשיר נייד
  • מיגון איכותי לאורך זמן
  • נוח וידידותי למשתמש
  • עמידות בתנאים קשים

מגוון פתרונות לוגיסטיקה:

מנעול חכם למיגון ואיכון נכסים

המנעול מאפשר לא רק לנעול את הנכס, אלא גם להודיע לבעל הנכס על ניסיון פריצה. הוא מספק נעילה פיסית של הנכס ושולח התראות בזמן אמת, אשר כוללות מיקום וסיבת התראה כמו פריצה, פתיחה, נעילה וכו’.


לפרטים

מערכת לאיתור נכסים

iWatcher Locate הינו פתרון בעל יכולות איתור גבוהות, שתוכנן במיוחד כדי לנטר ולאתר רכבים ואופנועים ללא צורך בחיבור למצבר וכן: מכולות, נגררים ויחידות לא מונעות המשמשות לאחסון סחורות בעלות ערך


לפרטים