לוגו-פליט-מאסטר

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

פתרונות לטרקטורונים

בעלי טרקטרונים נמצאים בחיפוש מתמיד אחר טכנולוגיות חדשניות שיסייעו להם לשמור על הטרקטורון שברשותם. פליט מאסטר Fleet Master מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות לאיתור ומניעת גניבה לטרקטרונים, המבשרים על עידן חדש בתחומי האיתור והמיגון.

בעל טרקטורון רוצה להיות בטוח שכאשר ירצה לקחת את הטרקטורון לטיול הוא תמיד יהיה בחניה שליד ביתו.

הדרך המהירה והחדשנית לשליטה ובקרה

הטכנולוגיה הדיגיטלית של ימינו עוררה מהפכה בתעשיית הרכב, ובאופן טבעי השפיעה גם על תעשיית טרקטורונים. כחברת אחות של חברת ספטרוטק הוותיקה אשר  מובילה בתחום הייצור ושיווק של פתרונות איתור לניהול ציי רכב מזה כ-30 שנה, ספטרוטק מייצרת פתרונות חדשניים טרקטורונים, שמאפשרים למגן ולאתר את הרכב במקסימום יעילות ופשטות.

המילה האחרונה באיתור כלי רכב

בפליט מאסטר Fleet Master, אנו מציידים את הטרקטורון במערכת איתור חדשנית, המתבססת על מערכת ה-iWatcher-Lite או iWatcher-MOTO המתקדמת. מערכת מסידרת iWatcher עושה שימוש בתקשורת סלולארית GSM ומקלט GNSS לקבלת מיקום מדויק  ומצוידת בכלים שיכולים לאתר את טרקטורון שלכם בכל רגע נתון, על גבי מפה מקוונת, הן בזמן חניה והן בעת נסיעה.

המערכות של פליט מאסטר Fleet Master יכולות לתעד ולדווח על מרחקי נסיעה, להתריע על מהירות מופרזת ועוד. מידע חיוני נשלח ישירות לאפליקציה במחשב או בטלפון הנייד של המשתמש באמצעות טכנולוגיית 4G. המידע מוצג בזמן אמת על גבי פלטפורמה אינטרנטית בשם “מבט-אונליין”. ההתראות יכולות להישלח לשלושה טלפונים ניידים שונים.

מצוידים למניעת גניבה

טרקטורונים חשופים לגניבה. זו עובדה. בפליט מאסטר Fleet Master, פיתחנו פתרונות חדשניים שמספקים לכלי רכב פתוחים הגנה מרבית. אלו כוללים את iWatcher MOTO, מערכת המשלבת התראה ובקרה לסיכול גניבה, ו-iWatcher LOCK, מנעול ייחודי המודיע לבעלי הטרקטורון בזמן אמת על ניסיונות פריצה תוך ציון מיקום מדוייק. המנעול החכם נועד לתת התראה מקדימה לניסיון פריצה/גניבה של הטרקטורון. מערכת נוספת אשר מותקנת במקום מוסלק בטרקטורון נועדה לשדר את מיקום הטרקטורון במקרה שפירקו את המנעול והעמיסו את הטרקטורון על נגרר לצורך גניבתו. הפתרון המשולב נותן יתרון לבעל הטקטורון אשר לא קיים בחברות איתור אחרות.

כלים פרקטיים נוספים

הפתרונות של פליט מאסטר Fleet Master לטרקטורונים כוללים מגוון רחב של תכונות נוספות: צריכת זרם נמוכה, סוללת גיבוי פנימית ויכולות עדכון של FOTA עדכון תוכנה מרחוק.

פתרונות לטרקטורונים- יתרונות מרכזיים

מעקב ואיתור אונליין בזמן אמת

אפליקציית “מבט-אונליין” לניהול ובקרה

עמידה בסטנדרטים קפדניים

צריכת זרם נמוכה

מיגון מתקדם כנגד גניבה

הגנה מיטבית על הטרקטורון

שקיפות בניהול  

מגוון פתרונות לטרקטורונים

מערכת איתור ומיגון לטרקטרונים

iWatchwer MOTO הינה מערכת התראה וניטור, מבוססת מערך לוויינים ו-GPS כדי לאתר את מיקום ההטרקטורון בזמן אמת.

האופנוע שלך חשוב לך?

שמרו עליו עם המנעול החכם מבית SPETROTEC!
קבלו התראה מיידית לנייד בניסיון פריצה או תזוזה ותוכלו לראות את המיקום המדויק ע”ג המפה

מערכת לניהול צי רכב

המערכת המתקדמת ביותר לניהול ואיתור ציי רכב ולחסכון בעלויות. מיועד לשליטה ובקרה בזמן אמת עבור כל כלי רכב, משאיות ואופנועים

צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן