לוגו-פליט-מאסטר

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

פתרונות לכלי צמ”ה

פתרונות הנעילה והניטור של ספטרוטק מגנים על ציוד מכני כבד וציוד בנייה מפני גניבות. מעבר לכך, יכולות תקשורת מתקדמות מאפשרות לקבלנים לנהל כלי עבודה כבדים ביעילות מקסימלית.

קבלני בנייה, קבלני עבודות עפר וחברות לציוד מכני הנדסי משתמשים ברכבים כבדים למימוש מיזמי בנייה גדולים ומורכבים. משאיות גדולות, מנופים, מערבלי בטון, דחפורים ומקדחים נשארים באתרי בנייה במשך זמן רב או מאוחסנים בחניונים ייעודיים. רכבים אלו יקרים מאד, ולכן יש לתחזק ולמגן אותם באופן מיטבי לאורך כל שעות היממה.

מיגון עוצמתי לכלים כבדים

ספטרוטק הינה חברה מובילה לייצור ושיווק מערכות מיגון וניטור. הניסיון שרכשנו בתעשיית הרכב מאפשר לנו להציע פתרונות מיגון וניטור ברמה הגבוהה ביותר גם בענף הבנייה. המערכות המתקדמות שלנו שומרות על הציוד המכני הכבד שלכם בצורה מושלמת.

לנעול, לאתר ולמגן

אתרי בנייה והחניונים הסמוכים מועדים לפריצות ולגניבת ציוד. ציוד מכני הנדסי וכלי עבודה הינם יקרים מאד. לעיתים קשה למצוא להם תחליף. פתרונות iWatcher של ספטרוטק מסייעים לקבלנים ולחברות בנייה למגן את הציוד שלהם. מערכות מיגון משלבות טכנולוגית תקשורת GPS/GSM מתקדמת, השולחת התראות בזמן ניסיון פריצה או גניבה, תוך ניטור תנועת הכלי ומיקומו המדויק.

ניהול ציוד

ניהול ציי צמ”ה יכול להיות מאתגר במיוחד. מערכות הניהול של ספטרוטק מאפשרות לחברות בנייה לנטר את מיקומו המדויק של כל כלי כבד בצי, לקבל מידע מפורט על התנהגות נקודתית של כלי מסוים, ולהישאר מעודכנים באמצעות התראות הנשלחות ישירות למכשיר הנייד באמצעות טכנולוגיית 4G. יכולות אלו עוזרות לחברות הבנייה לתפעל את הצי שלהם ביתר יעילות, לשפר את תהליך קבלת ההחלטות ולהפחית את עלויות הביצוע.

פתרונות לכלי צמ"ה - יתרונות מרכזיים

נעילה באיכות גבוהה

איתור והגנה בזמן אמת

התראות בזמן אמת למכשיר הנייד

מיגון איכותי לאורך זמן

נוח וידידותי למשתמש

עמידות בתנאים קשים  

מגוון פתרונות לכלי צמ"ה

מערכת לניהול ציי רכב

המערכת המתקדמת ביותר לניהול ואיתור ציי רכב ולחסכון בעלויות היא מערכת הiWatcher. המערכת מיועדת לשליטה ובקרה בזמן אמת עבור כל כלי רכב, משאיות ואופנועים.

מנעול חכם למיגון ואיכון נכסים

המנעול מאפשר לא רק לנעול את הנכס, אלא גם להודיע לבעל הנכס על ניסיון פריצה. הוא מספק נעילה פיסית של הנכס ושולח התראות בזמן אמת, אשר כוללות מיקום וסיבת התראה כמו פריצה, פתיחה, נעילה וכו’.

מערכת איתור לניהול צי

המערכת מאפשרת למנהלי ציי רכב לאתר כל כלי ממונע שבאחריותם, בכל רגע נתון, הן בעתות שגרה והן במהלך אירוע חריג, ולהנות מגישה מרחוק לשלל פרמטרים הקשורים לרכב.

צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן