לוגו-פליט-מאסטר

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

פתרונות מיגון נכסים

פתרונות המיגון של ספטרוטק נשענים על טכנולוגיות חדשניות שמבטיחות שהרכוש האישי והמסחרי שלכם יהיה שמור היטב לאורך כל שעות היממה.

לאנשים פרטיים, לבעלי עסקים ולמנהלי נכסים מסחריים יש לפחות דבר אחד משותף: הם רוצים שהרכוש שלהם יהיה מוגן גם כשהוא רחוק, וגם כשהוא נמצא בתזוזה. פתרונות מיגון הרכוש של ספטרוטק עונים בדיוק על הצורך הנ”ל – ועוד.

מיגון מתקדם. מאד מתקדם.

ספטרוטק הינה יצרנית ומשווקת מובילה של מערכות מיגון ואיתור. הניסיון שלנו בתעשיית הרכב מסייע לנו לייצר פתרונות טכנולוגיים מהשורה הראשונה להגנה על סחורות ורכוש. כלקוחותינו, אנחנו מאפשרים לכם לשנע ולאחסן את הסחורות שברשותכם ללא דאגות. איתנו, הרכוש המסחרי שלכם נמצא בידיים טובות.

לנעול. לאתר. לאבטח.

מערכות מיגון הרכוש של ספטרוטק נשענות על טכנולוגיה חדשנית בשם iWatcher. הפתרונות שלנו כוללים את ה-iWatcher LOCK, מנעול ממוחשב עם מערכת נעילה מתקדמת שמעבירה התראה לבעל הנכס על ניסיונות פריצה או גניבה – כולל מיקום מדויק. פתרון חדשני נוסף הוא ה- LOCATE iWatcher, התקן מתקדם לאיתור מכולות, נגררים ויחידות אחסון נוספות שאינן ניזונות מאספקת חשמל ישירה.

חדשנות למטרת מניעה

בעלי עסקים מעוניינים לעקוב אחר הרכוש השייך להם – בעיקר כשהוא רחוק או נמצא בתנועה. מערכות המיגון של iWatcher מתקשרות עם מפעיליהן באמצעות טכנולוגיית 4G. יכולות איתור בזמן אמת מבטיחות זיהוי מיקום מדויק במקרה של תזוזה או ניסיון פריצה. ההתראות נשלחות באופן מיידי לעד לשלושה מכשירים ניידים במקביל.

קדמה טכנולוגית. ערך מוסף פרקטי.

המערכות של ספטרוטק כוללות קשת רחבה של מאפיינים בעלי ערך מוסף. לפתרונות המיגון של iWatcher מחזור חיים של עד לשלוש שנים (או כ- 1,200 התראות) ללא צורך בהטענת או החלפת סוללה. בנוסף, המערכות עמידות מאד בתנאי מזג אוויר קשים.

מיגון נכסים - יתרונות מרכזיים

נעילה ברמה גבוהה

איתור והגנה בזמן אמת

התראות בזמן אמת למכשיר הנייד

אבטחה איכותית לאורך זמן

נוח וידידותי למשתמש

עמידות גבוהה בתנאים קשים

מגוון פתרונות מיגון נכסים

מנעול חכם למיגון ואיכון נכסים

המנעול מאפשר לא רק לנעול את הנכס, אלא גם להודיע לבעל הנכס על ניסיון פריצה. הוא מספק נעילה פיסית של הנכס ושולח התראות בזמן אמת, אשר כוללות מיקום וסיבת התראה כמו פריצה, פתיחה, נעילה וכו’.

מערכת לאיתור נכסים

iWatcher Locate הינו פתרון בעל יכולות איתור גבוהות, שתוכנן במיוחד כדי לנטר ולאתר רכבים ואופנועים ללא צורך בחיבור למצבר וכן: מכולות, נגררים ויחידות לא מונעות המשמשות לאחסון סחורות בעלות ערך

מערכת איתור חצי פעילה לנכסים

 iWatcher Locate MAX תוכנן לנטר ולאתר נכסים ללא צורך בחיבור למצבר וכן: מכולות, נגררים ויחידות לא-ממונעות המשמשות לאחסון סחורות בעלות ערך.

צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן