לוגו-פליט-מאסטר

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

מקבוצת ספטרוטק בע"מ

מנעול חכם
למיגון ואיתור אופנוע, קטנוע, טרקטורון ונכסים
גם נועל וגם שולח אתראה לנייד בזמן אמת
ניהול צי רכב מתקדם
וגם מערכת איתור מתקדמת בזמן אמת
פיתוח ויצור ישראלי

פליט מאסטר Fleet Master - איתור וניהול רכב, אופנועים, קטנועים וטרקטורונים. שירותים מבוססי מיקום

בדומה לכל מנהל בעל השפעה, מנהל צי רכב שואף לקבל לידיו את ארגז הכלים הטוב ביותר שקיים בשוק. והסיבה לכך פשוטה: כלים מתקדמים ואיכותיים מאפשרים למנהלי ציי רכב להתנהל באופן מקצועי יותר, לשמור על תחזוקה מיטבית, להוזיל את עלויות התפעול ולהוציא את התמורה הטובה ביותר מהרכבים עליהם הם אחראים. אז במילים אחרות: יעילות שווה מקצועיות.

בעולם של היום, צורך במערכת מתקדמת לניהול צי רכב המתבסס על ניטור ותחזוקה ברמה גבוהה הינו צרוך. אך בנוסף, למנהלי ציי רכב ולבעלי רכב פרטי יש משימה נוספת והיא למנוע גניבה של הרכב ולהימנע ממצבים בלתי צפויים. מערכות מיגון ואיתור הרכבים של פליט מאסטר Fleet Master פותחה במיוחד כדי לסכל גניבות ולמנוע מנהגים לא מורשים להתיישב מאחורי ההגה.

חיזוי תקלות ומצבים מסוכנים הוא אתגר שאיתו מתמודדים בעלי צי רכב רבים.  מנהלי ציי רכב מחפשים פתרונות כדי להפחית עלויות תחזוקה ולמנוע השבטת רכבים וזינוק בעלויות התחזוקה של הצי הרכב שברשותם. בפליט מאסטר Fleet Master הפקת המידע ואבחון מצב הרכב מתבצע באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, המייצרת נהיגה בטוחה יותר ותחזוקת רכב משופרת במגזר הפרטי והמסחרי כאחד. התוצאה? מכוניות שמורות יותר, קבלת החלטות טובה יותר וחיסכון פיננסי משמעותי.

לאחר רכישת רכב דו גלגלי לשמור על האופנוע כדי שלא יגנב הוא אתגר לא קטן. בעלי אופנועים ומנהלי ציי אופנועים נמצאים בחיפוש מתמיד אחר טכנולוגיות חדשניות שיסייעו להם לשמור על הכלים שברשותם. פליט מאסטר Fleet Master מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות לאופנועים, המבשרים על עידן חדש בתחומי האיתור והמיגון לכלי רכב דו-גלגליים.

בעלי טרקטרונים נמצאים בחיפוש מתמיד אחר טכנולוגיות חדשניות שיסייעו להם לשמור על הטרקטורון שברשותם. פליט מאסטר Fleet Master מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות לאיתור ומניעת גניבה לטרקטרונים, המבשרים על עידן חדש בתחומי האיתור והמיגון.

פתרונות איתור נעילה והניטור של פליט מאסטר Fleet Master מספקים מעטפת הגנה ואתרעה יעילה לבעלי ציוד מכני כבד וציוד בנייה מפני גניבות ושימוש לא חוקי. בנוסף, יכולות העברת נתונים מתקדמת ובמן אמת מאפשרת לקבלנים לנהל את הכלים הכבדים ביעילות מקסימלית.

שרשרת הלוגיסטיקה בארגונים גדולים כוללת שינוע סחורה ואחסונה באזורים מאובטחים. פתרונות הלוגיסטיקה של פליט מאסטר Fleet Master מספקים מעטפת ניהול מיטבית לסחורות ומטענים, הן בשלב המעבר והשינוע, והן במהלך תקופת האחסון.  

פתרונות המיגון של פליט מאסטר Fleet Master נשענים על טכנולוגיות חדשניות המפותחות ומיוצרות על ידי חברת ספטרוטק שמבטיחות שהרכוש האישי והמסחרי שלכם יהיה שמור היטב לאורך כל שעות היממה.

פתרונות מתקדמים בתחום הרכב והלוגיסטיקה למגזר העסקי והפרטי

למי זה מתאים?

יבוא ישיר

יבוא אישי

יבואני רכב

יבואני רכב

חברות ליסינג

חברות ליסינג והשכרה

חברות בניה ותשתיות

חברות בניה ותשתיות

קבלנים

קבלנים

הובלה בקירור

הובלה בקירור

אופנועים

אופנוענים

CALIBEE - במבצע מיוחד

מוצר מושלם לחירום - התנעה, פנס ומטען!

בוסטר התנעה קומפקטי וקל לנשיאה שייתן לך שקט נפשי בדרכים

בעת הצורך מתניע מיידית את הרכב, היחיד עם הגנה נגד קצר
משמש גם כמטען נייד וכולל פנס LED עוצמתי.

נגן וידאו
נגן וידאו

iWATCHER LITE

רוצה לשמור על האופנוע שלך?

iWATCHER LOCK

גם נועל וגם מדווח לנייד בזמן אמת

האופנוע שלך חשוב לכם? שמרו עליו עם המנעול החכם מבית SPETROTEC!
קבלו התראה מיידית לנייד בניסיון פריצה או תזוזה ותוכלו לראות את המיקום המדוייק ע”ג המפה

ספטרוטק

פעילים ברחבי העולם

ההשפעה של ספטרוטק מורגשת ברחבי העולם. אנו מספקים מערכות מתקדמות לציי רכב, לבעלי נכסים, לספקי סחורות ולאינטגרטורים במדינות רבות. השותפים והלקוחות שלנו נהנים מטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, המתאימה בדיוק לצרכיהם.

צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן